Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Zateplení výrobní haly, prodejny, skladu

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v konstrukcích s nízkým sklonem střechy

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Velmi častým znakem, kterým lze objekty charakterizovat je sedlová střecha s nízkým sklonem střechy nebo dvouplášťová, jak my říkáme, pultová střecha se sklonem do 5°. Konstrukci střechy nejčastěji tvoří příhradový vazník a lehký podhled např. prkenné podbití, různé odlehčené vlnky, někdy trapézové plechy či různé kazetové systémy. Společným jmenovatelem je, že se nemohou příliš váhově zatížit a nelze se po nich bezpečně pohybovat bez revizních lávek.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

U této konstrukce střech řeší vlastníci dva zásadní problémy. V zimě promrzání, tvorbu kondenzátů, finančně náročné vytápění. V létě zase snadné přehřívaní. Oba problémy způsobuje nedostatečná výška tepelné izolace, která je v těchto konstrukcích základem udržení stabilního teplotního klimatu v prostorách pod podhledem.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

U těchto konstrukcí neexistuje ideálnější způsob zateplení stropu než technologií foukané izolace. Především proto, že ve spleti vazníků a nosných rastrů pro podhled není vůbec jednoduché nainstalovat jiné izolační materiály, tak aby nebyly vytvořeny tepelné mosty. Foukaná minerální izolace díky své unikátní aplikaci dokáže ošetřit veškeré detaily konstrukce a vytvořit dokonale souvislou vrstvu bez tepelných mostů a přerušení a tím, zajistí dokonalé zateplení stropů a zabezpečí celý objekt před přehříváním a majitelům objektů ušetří značné částky za vytápění. Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Váš objekt vhodný k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých budovách mluvíme…

Zateplení Zateplení komečních objektů Zateplení prodejny Zateplení skladu Zateplení haly Zateplení pomocí Machstav Granulate IS
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: