Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Úspora za elektřinu 16000 korun ročně

Ceny elektřiny oproti dřívějším dobám mnohonásobně stouply. Vytápění objektů či rodinných domů elektřinou je dnes nedražší způsob vytápění, který je na trhu dostupný. Nebylo tomu tak vždycky v dobách, které jsou již minulostí, bylo vytápění elektřinou výhodné, proto si také lidé tento typ vytápění pořizovali. Elektřina do budoucnosti ještě mnohokrát podraží, investice vydaná za tepelnou izolaci domu má v tomto případě nejrychlejší návratnost. Naši zákazníci, kteří svůj dům vytápí elektřinou, uvádí návratnost investice vydanou za tepelnou izolaci během dvou až tří let, samozřejmě záleží na velikosti objektu či domu. Roční úspora po zateplení střechy dosahuje od 25% až do 40%. Úsporu, kterou nám tepelná izolace přináší v tomto případě, poznáme díky vysokým cenám elektřiny velmi rychle. Jaké výhody mi přináší zateplení foukanou izolací Machstav Granulate IS? Nejrychlejší návratnost a do budoucna velmi vysokou roční úsporu, která dosahuje 16 000Kč, tento úžasný fakt Vám jistě usnadní rozhodování, kdy do tepelné izolace investovat. Čím dříve tím lépe! Čím větší dům, tím větší roční úspora za vytápění!

Prokazatelná úspora po zateplení foukanou izolaci Machstav Granulate IS

Roční úspora po aplikaci foukané izolace Machstav Granulate IS byla vypočítána na domech standardní velikosti a také ze zkušeností našich zákazníků. Přesná úspora za vytápění domu elektřinou vypočítat sice lze, je nutné znát výchozí stav domu a poté vypracovat energetický audit, který je finančně velmi náročný. Náklady za vypracování energetického auditu jsou mnohdy srovnatelné s náklady, které jsou potřeba při zateplení střechy. Pro Vaší jasnější představu Vám tak přinášíme zkušenosti našich zákazníků a také příklady úspory za vytápění elektřinou na standardních domech.

Průměrný rodinný dům vytápěný elektřinou bez izolace stropu utratí za topení 50 000kč za rok. Náklady za zateplení stropu činí 37 500kč a opět se jedná o průměrnou hodnotu. Úspora je počítána na spodní hranici 25%. Lze dosáhnout až 35% úspor.

Úspora za vytápění rodinného domu elektřinou, který má tepelnou izolaci je jasná a také velmi výrazná. Úspora u bytových domů vytápěných elektřinou je velmi podobná těm rodinným, samozřejmě majitelé, kteří mají byt v horních patrech domu, ušetří za vytápění více, než ti ve spodních patrech, protože teplo stoupá vzhůru.

Úspory u výrobních hal, prodejen, administrativních budov jsou velmi rozdílné, protože zde záleží na požadované teplotě v interiéru, počtu pater a na mnoha dalších okolnostech. Není tak možné, docílit nějakých průměrných hodnot úspor.

Foukaná izolace Machstav Granulate IS Vám přináší mnoho skvělých vlastností než „pouze“ úsporu energií. Tento materiál je voděodolný, stálý, nehořlavý. Jestliže se Vám v místnostech tvoří plíseň, pak i tento problém vyřeší foukaná izolace Machstav Granulate IS. Máte otázky, zavolejte nám!

Jako jediná firma na trhu v současné době garantujeme svým zákazníkům dodanou hmotnost dodané izolace!

Jsme Machři na tepelnou izolaci, proto působíme po celé České Republice.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: