Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Objekty s plochou střechou

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s „plochou“ střechou.

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Typickým prvkem a rozpoznávacím znakem je řešení střechy. Střecha mývá sklon většinou kolem 5°. Říká se jim „ploché“ nebo také „rovné“ střechy. Jsou buď jednoplášťové, nebo dvouplášťové. Dvouplášťové se vyznačují tím, že pod střešní krytinou je dutina a teprve potom nějaký stopní prvek – hurdisky, Miako vložky, panely apod. Začaly se hojněji vyskytovat od 70.let 20.století a je pro ně typická řadová výstavba, ale jsou hojné i jako samostatně stojící domy. Nejčastěji je vidíme v provedení rodinných domů, obchodů, škol, zdravotních středisek a administrativních budov.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

Majitele nejčastěji trápí v letních měsících přehřívání místností pod střechou a v zimě tyto místnosti se mnohem hůř vytápějí. Důvodem je špatná tepelná izolace střechy.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

V těchto objektech bývá foukaná izolace velkou spásou a ve většině případů i jedinou možností jak dobře a efektivně provést opravu zateplení střechy. Především foukaná izolace MACHSTAV Granulate IS je tím nejvhodnějším materiálem. Po doplnění dostatečné vrstvy foukané izolace dojde k dokonalému vytvoření souvislé vrstvy bez tepelných mostů. Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Váš dům vhodný k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých domech mluvíme…

Izolace a zateplení objektů s plochou střechou Zateplení ploché střechy Zateplení ploché střechy pomocí Machstav Granulate IS Izolace ploché střechy Izolace domů s plochou střechou Zaizolování objektů s plochou střechou
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: