Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Objekty MŠ, ZŠ, Sportovní haly, Sokolovny

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v objektech Základní, Mateřských škol, Sokolovnách atd.

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Tyto objekty nemají něčím typickou skladbu střechy nebo stropu podle, které by se dali jednoduše rozpoznat. Je to z toho důvodu, že jejich výstavba či opravy probíhají souvisle mnoho desítek let nazpátek až do dnešních dnů. Snad jediným a poctivým spojovacím článkem je jejich zanedbaná tepelná izolace ve stropních konstrukcích v těch objektech, které ještě neprošly modernizací v posledních několika málo letech.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

Majitelé či správci těchto staveb řeší především nedostatek finančních prostředků na provedení zateplení. Ti šťastnější, kterým se podařilo zajistit finanční prostředky na zateplení, by měli dbát na kvalitní provedení především zateplení stropů a střech, protože tudy uniká nejvíce tepla, které musí zaplatit.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

Foukaná izolace MACHSTAV Granulate IS je vhodná téměř do všech typických konstrukcí uváděných objektů a je zárukou prvotřídní kvality, nehořlavosti a dalších vykajících fyzikálních vlastností. Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Vaše budova vhodná k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých domech mluvíme…

Zateplení pro školy Zateplení pro sportovní haly Zateplení pro sokolovny Foukaná izolace pro školy haly i sokolovny Zateplení pro školy haly i sokolovny
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: