Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Foukaná izolace pro zateplení

Naše společnost se zabývá realizací v oblasti zateplování objektů. V poslední době se zaměřujeme především na speciální způsob izolování – foukaná izolace. Tato speciální technologie se provádí technologií pomocí foukané čedičové minerální vlny.

Foukaná izolace si díky svým mnoha výhodám získala velkou oblibu našich zákazníků. Pro tuto metodu jsme vyvinuli svůj vlastní materiál, který má bezkonkurenční složení a vlastnosti. Výhody foukané izolace složené z minerálních čedičových vláken tkví v úsporách financí ve výši až 30% z celkových ročních nákladů na vytápění. Díky své speciální metodě aplikace zakryje jednolitou plochou celý prostor pro izolování. Její vlastnosti jsou výhodou jak v letním, tak v zimním období. V letním období chrání vnitřek před nepříjemnými vysokými teplotami. V zimě zabraňuje přebytečnému úniku tepla.

Realizace foukané izolace

Realizace izolace je velmi jednoduchá a rychlá. Naším cílem je především spokojený zákazník. Naším velkým zájmem je proto provádět naši práci kvalitně, efektivně, za pomoci těch nejnovějších technologií a nejkvalitnějších materiálů. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis, který zahrnuje vše od návrhu na řešení, po samotnou realizaci a servis.

Náš tepelně-izolační materiál se skládá z čedičových vláken, je tedy nejlepším materiálem pro foukanou izolaci. Časová náročnost realizace je závislá na velikosti půdorysné plochy, náročnosti přípravy na montování, typu konstrukce, výšce izolační vrstvy a technických parametrech.

O společnosti Machstav s.r.o.

Naše společnost provádí izolace a zateplování rodinných a bytových domů za velmi přijatelnou cenu. Zabýváme se také zateplováním administrativních budov, zemědělských a průmyslových objektů, škol a hal. Naše tepelná izolace ochrání Váš dům před výkyvy teplot, vyrábíme i vlastní klempířské prvky. V zimním období chrání Váš dům před zbytečnými tepelnými ztrátami. V létě naopak ochlazuje interiér a brání dům před vlnou letních veder. Zateplení Vašeho domu nijak zvlášť nezasáhne Váš rodinný rozpočet. Zároveň se Vám investice rychle vrátí a do budoucna ušetří mnoho peněz, které byste vynaložili v nákladech na vytápění. Standardní doba návratnosti investice se určuje v časovém rozmezí do pěti let.

Po zateplení Vašeho domu už navíc nebudete muset řešit nepříjemné plísně, které jsou zdraví škodlivé. Dojde k zamezení vzniku tepelných most a tzv komínovému efektu.

Výhody foukané izolace

Foukaná izolace prodlužuje životnost objektu a zvyšuje jeho celkovou hodnotu. K největším tepelným ztrátám dochází únikem tepla stropem. Doporučujeme tedy přednostně zateplit strop a potom až další části objektu. Zateplení stropu je nejlevnější a zároveň nejúčinnější.

Zateplení bytových domů se stalo v dnešní době standardem. Bytový dům či rodinný dům, který ještě není izolován má oproti ostatním domům výrazně nižší hodnotu. Zateplením bytového domů velmi výrazně ušetříte náklady vynaložené na energie, které se v současné době tak rapidně zvyšují a nebude tomu jinak i do budoucna. Čím dříve zateplíte Váš dům, tím rychleji a ve větší míře uspoříte Vaše finance.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: