Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Bytové domy cihlové a panelové

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v bytových domech

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Typickým znakem pro tyto domy je umístění několika samostatných bytových jednotek pod jednu střechu. A teď jde o to pod jakou střechu. Buď je to střecha sedlová a ta se většinou nachází na cihlových bytových domech, nebo má dům střechu „plochou“ a ta je zase typická pro panelovou výstavbu.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

U panelových domů se zateplení střechy většinou řeší s kompletní revitalizací celého domu nebo alespoň s opravou střechy. Pokud je střecha dvouplášťová, tak se dá celkem jednoduše zaizolovat, ať už se jedná o střechu s betonovým panelem nebo prkenným záklopem. Do obou konstrukcí se dá aplikovat foukaná izolace a tím dokonale zateplit střechu domu.

U cihlových domů se většinou řeší zateplení stropu z toho důvodu, že stropy uniká velké množství tepla, protože zateplení stropů u těchto domů bývá v havarijním stavu a mnohdy bez jakékoliv izolace. Je třeba si uvědomit, že plocha stropů u cihlových bytových domů je jednou z největších z celé obálky domu a pokud není dobře zaizolovaná, tak je to ekonomická katastrofa pro vlastníky nebo nájemce bytů v takovýchto domech.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

U bytových domů platí několikanásobně více poučka, která říká, že pokud se v celém domě vymění okna a zateplí fasáda a zároveň se zapomene kvalitně a v dostatečné vrstvě zaizolovat střechu, tak se z domu za vynaložené velmi vysoké náklady na zateplení vytvoří dokonalý komín, kterým uniká teplo bez užitku pryč. A to teplo všech vlastníků a nájemníků bytů dotyčného domu! Přitom zateplení střechy foukanou izolací MACHSTAV Granulate IS je jedno z nejlevnějších izolačních opatření a přitom jeho návratnost bývá 3-5 let! Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Váš bytový dům vhodný k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých domech mluvíme…

Zateplení pro panelové domy Zateplení pro cihlové domy Izolace bytových domů pomocí Machstav Granulate IS Izolace panelových domů Izolace cihlových domů Izolace a zateplení pro bytové domy
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: