Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Výhody Machstav Granulate IS

V čem je tento materiál pro tepelnou izolaci lepší? Překvapí nás jeho vlastnosti? Je tento materiál odolnější oproti jiným srovnatelným materiálům, které jsou vhodné pro tepelnou izolaci? Machstav Granulate IS přináší velké množství výhod, pro své skvělé a naprosto jedinečné vlastnosti si také zateplení pomocí foukané izolace Machstav IS získává stále větší oblibu u svých zákazníků. Velkou výhodou Machstav Granulate IS je aplikace, ke které stačí velmi malý montážní otvor. Aplikace zateplení objektů metodou foukaná izolace neomezí uživatele domu, takže je možné v době našich prací naprosto bez omezení pokračovat v běžných denních činnostech. Musím vyklízet prostory, u kterých vyžadují kvalitní tepelnou izolaci? Nemusíte! Při aplikaci foukané izolace není nutné vyklízet půdu či jiné prostory, které hodláte tepelně izolovat!

V čem je materiál Machstav Granulate IS lepší?

Machstav Granulate IS vznikl společným vývojem firmy Machstav a firmy Saint Gobain Isover na základě podložených analýz. Tento materiál tedy vyvinuli lidé z oboru, kteří přesně vědí, jak má tepelná izolace fungovat. Materiál Machstav Granulate IS je stálý, dlouhodobý nehořlavý a také velmi dobře odolává vlhkosti díky tomuto faktu je Váš dům chráněn proti plísni. Machstav Granuláte IS je velmi jemný materiál proto se dobře dostane do všech nedostupných míst a také mezi trámy čímž dosahuje maximální izolace. Foukaná izolace díky maximálnímu zateplení nevytváří tepelné mosty a také nevznikají ani minimální tepelné úniky jako je tomu u ostatních materiálů, které jsou k tepelné izolaci vhodné. Dokonalá účinnost a také jednoduchá a rychlá aplikace tyto všechny naprosto jedinečné vlastnosti Vám přináší foukaná izolace ve spojení s materiálem Machstav Granulate IS firmy Machstav.

Jaká je cena za tento způsob zateplení?

Cena za kvalitní foukanou izolaci Machstav IS je více než přijatelná a obyvatele domu jistě potěší. Cena je mnohdy nižší či srovnatelná s ostatními materiály, které jsou pro foukanou izolaci vhodné. Vlastnosti této izolace jsou však naprosto bezkonkurenční. Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodným způsobem zateplení pro devadesát procent objektů.

Úspora Machstav Granulate IS?

Jaká je tedy úspora po zateplení foukanou izolací Machstav Granulate IS pro běžný rodinný dům? Úspora za teplo je velmi znatelná dle velikosti domu dosahuje až třiceti procent, samozřejmě záleží na velikosti domu. Kvalitní tepelná izolace však svým uživatelům přináší mnohem více, v letních měsících se dům nepřehřívá, takže je v něm mnohem příjemněji nežli v domě bez tepelné izolace. V zimě drží teplo, takže lze méně topit a více ušetřit. Kdy se mi investice za tepelnou izolaci vrátí? Dle velikosti domu se našim zákazníkům investice běžně vrací během tří až pěti let.

Chci tepelnou izolaci, co mám udělat?

Pokud jste rozhodnutí pro kvalitní tepelnou izolaci od nás, pak stačí velmi málo. Zavolejte nám a domluvte si termín, kdy Vás přímo v místě, kde se objekt nachází, navštíví náš technik, který navrhne individuální řešení tepelné izolace pro každý objekt, dále Vám vytvoří předběžnou kalkulaci, abyste věděli, na kolik Vás zateplení domu vyjde. Není Vám něco jasné? Připravte si otázky! Náš technik Vám objasní všechny nejasnosti.

Návštěva technika je pro naše zákazníky služba, která je zcela zdarma a hlavně bez závazků! Proto neváhejte a kontaktujete nás. Pomůžeme Vám zhodnotit Váš dům a také pomůžeme v neustálém boji jak ušetřit za tepelné energie.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: