Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Dříve postavené budovy

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v dříve postavených budovách.

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Stáří několik desítek let, sedlová střecha bez obytného podkroví. Jedná se vesměs o rodinné domy s trámovými stropy s dutinou, která může být úplně bez izolace nebo částečně vyplněna škvárou, plevy apod. Domy slouží k celoročnímu užívání nebo jako rekreační objekty. Trámové stropy nejsou jenom v rodinných domech. Vyskytují se ve všech typech staveb – hotely, školy, výrobní provozy apod.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

Majitele domů s nezaizolovaným trámovým stropem většinou trápí a sužují vysoké náklady na vytápění, problematické vytopení obytné části domu pod trámovým stropem nebo rychlé poklesy teplot, když se přestane topit. Velmi často se na střechách domů se špatnou izolací trámového stropu objevují v zimních měsících rampouchy, odtáté pruhy sněhu apod.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

V těchto konstrukcích se úspěšně aplikuje foukaná minerální izolace do dutin trámových stropů. A to z několika málo montážních otvorů. Po aplikaci foukané minerální izolace materiálem MACHSTAV Granulate se výrazně zvýší tepelný odpor celé stropní konstrukce. Tím dosáhneme toho, že draze vyprodukované teplo zůstane uvnitř domu a neuteče bez užitku pryč. Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Váš rodinný dům vhodný k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých domech mluvíme…

Izolace Foukaná izolace Foukaná minerální izolace Zateplení Zateplení dříve postavených budov Zateplení dříve postavených budov pomocí Machstav Granulate IS
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: