Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Izolace půdní vestavby

Vyžití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v půdních vestavbách

CO JE TYPICKÉ PRO TYTO OBJEKTY?

Jedná se téměř výhradně o objekty se sedlovou střechou, kde byla obytná část přímo pod šikminami střechy vybudována při stavbě objetu nebo později v průběhu užívání. Nejčastěji se s tímto typem konstrukce setkáme u rodinných domu, v administrativních budovách, školách. Typickým konstrukčním prvkem je vzniklá dutina mezi podhledem a konstrukcí střechy (fólie, prkenné podbití atd.) a vodorovný strop buď s dutinou, nebo volný nezaklopený.

JAKÉ ŘEŠÍ PROBLÉMY MAJITELÉ TĚCHTO OBJEKTŮ?

Ve starších vestavbách se nejčastěji řeší v létě přehřívání podkrovních místností a v zimě se tyto místnosti mnohem hůře vytápějí. Na střechách odtává sníh, tvoří se rampouchy. Jednoznačným problémem je špatně zvolené nebo provedené zateplení střechy. Především z důvodu slabé vrstva izolace. Majitelé nově budovaných půdních vestaveb mají nejčastější dilema jak velkou dutinu mezi střechou a podhledem mají vytvořit a jakým izolačním materiálem dutinu vyplnit.

JAK MŮŽE POMOCI FOUKANÁ IZOLACE MACHSTAV GRANULATE IS?

Na zateplení střechy s půdní vestavbou je ideální foukaná izolace MACHSTAV Granulate IS, protože dokáže vytvořit dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů v e složité konstrukci půdní vestavby. A to jak nově budovaných tak i stávajících. Po zateplení střechy foukanou izolací MACHSTAV Granulate IS dochází k radikálnímu zlepšení tepelně izolačních vlastností střechy. Nechte si i Vy poradit od našich specialistů zda je právě Vaše půdní vestavba vhodná k využití foukané izolace a jaké úspory můžete očekávat po zateplení svého stropu. Celá konzultace včetně návrhu řešení a cenové kalkulace je zcela zdarma a nezávazná po celém území ČR.


Na několika obrázcích si lze udělat představu o tom, o jakých objektech mluvíme…

Izolace Zateplení půdní vestavby Půdní vestavba Izolace a zateplení půdy Zateplení půdy Zateplení půdní vestavby pomocí Machstav Granulate IS
Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: