Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Úspora za plyn

Kolik mi do rodinného rozpočtu přinese úspora za plyn po aplikaci foukané izolace? Vytápíte li Váš dům plynem, roční úspora se pohybuje v číslech od 25 až do 40%. Topení pomocí plynu je nejrozšířenější způsob vytápění vůbec. Stále se zvedající ceny plynu poukazují pouze na fakt, že už je rozhodně na čase začít tepelnou izolaci domu aktivně řešit, roční úspora za topení, pokud zateplíte svůj dům, je velmi znatelná částka, která dle velikosti domu dosahuje až dvanácti tisíc korun ročně jak uvádí naši zákaznici. Investice, kterou vynaložíte za tepelnou izolaci domu, se Vám vrátí během tří až pěti let.

Roční úspora za topení plynem je velmi příznivá

Lze nějak vypočítat roční úsporu za vytápění plynem? Ano úsporu samozřejmě vypočítat lze, jestliže potřebujete znát přesná čísla, pak se nevyhnete vytvořeni energetického auditu, který je poměrně drahý, mnohdy dosáhne takových částek jako například investice za zateplení stropu či střechy. Stačí li Vám, pokud budete vědět přibližnou částku, pak si jí zde ukážeme na jednoduchém příkladě.

Průměrný rodinný dům vytápěný plynem bez izolace stropu utratí za topení 35 000Kč za rok. Náklady za zateplení stropu činí 37 500Kč a opět se jedná o průměrnou hodnotu. Úspora je počítána na spodní hranici 25%. Lze tedy dosáhnout až 35% úspor za topení.

Vlastníte li bytový dům, který je vytápěn plynem, pak jsou úspory podobné jako u rodinného domu, který je vytápěn plynem. U administrativních budov, prodejen a výrobních hal jsou však úspory různé, zaleží zde na požadované teplotě v interiéru, ale také například na počtu pater, proto není možné docílit ani průměrných výpočtů úspor.

Jaký typ zateplení zvolit?

Váháte jakou formu zateplení zvolit pro Váš dům? Pak kontaktujte naše pracovníky, kteří Vás po dohodě navštíví a také navrhnou správné řešení tepelné izolace pro Váš dům. Velmi kvalitním způsobem zateplení je zateplení pomocí foukané izolace Machstav Granulate IS. Tato izolace si svými skvělými vlastnostmi získává stále více příznivců. Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodná téměř pro každý objekt či rodinný dům. Aplikace a manipulace je velmi rychlá a snadná během třech hodin jsme schopní provést izolaci stropu o velikosti 100m2. Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodná, také pro atypické stavby, jelikož se dostane do všech prostor, které je potřeba zateplit. Tato izolace netvoří tepelné mosty, takže nedochází ani k minimálním únikům tepla. Machstav Granulate IS je velmi odolný, stálý a také nehořlavý materiál. Machstav Granulate IS vznikl společným vývojem naší firmy Machstav s.r.o. a firmy Saint Gobain Isover.

Jsme jediná firma na trhu, která svým zákazníkům garantuje dodanou objemovou hmotnost dodané izolace. Žádná jiná firma v oboru svým zákazníkům objemovou hmotnost v současné době negarantuje! Na tepelnou izolaci jsme Machři!

Ceny za plyn porostou

Výhody tepelné izolace domu jsou již známé, tak neváhejte a šetřete každoročně třicet procent ze svých nákladů za plyn. Ceny plynu jsou již teď nehorázně vysoké a do budoucnosti ještě hodně porostou. Doby, kdy jsme tepelnou izolaci domu nemuseli řešit, jsou již dávno pryč. Takže neváhejte a domluvte si naprosto zdarma nezávaznou návštěvu našeho technika, který zhodnotí stav Vašeho domu a dále navrhne skvělé řešení tepelné izolace pro Váš dům.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: