Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Úspora za tuhá paliva

Topení tuhými palivy je v současné době nejlevnější způsob vytápění zvláště pak v případě topíte li dřevem. Jedná se také o nejstarší způsob vytápění rodinných domů či objektů. Tepelná izolace Vám přináší úsporu energií, pokud vytápíte dům pomocí tuhých paliv v rozmezí 25 až 40%, záleží zde však na velikosti Vašeho domu. Investice za tepelnou izolaci se Vám vrátí během čtyř až pěti let. Izolace domu Vám přináší mnoho výhod, mezi které patří nejen úspora za topení, ale také nemusíte chystat tolik m3 dřeva na zimu a tak ušetříte spoustu času. Tepelná izolace zajišťuje dokonalé klima v horních patrech domu, v letním období sluneční paprsky nepronikají dovnitř a tak je v místnosti velmi příjemně a v zimním období nedochází ani k minimálním únikům tepla díky eliminaci tepelných mostů. V oboru zateplování objektů jsme prvotřídní firmou a tak svým zákazníkům garantujeme nejen dodanou objemovou hmotnost dodané izolace, ale také špičkový materiál jakým je Machstav Granulate IS, který je vhodný k aplikaci foukané izolace. Pomocí materiálu Machstav Granulate IS foukaná izolace vytvoří jednu souvislou vrstvu a tak nedochází ani k minimálním ztrátám tepla. Tato izolace je vhodnou formou zatepleni pro každý dům a také pro všechny typy vytápění. Výhodou této izolace je rychlost aplikace a snadná manipulace.

Návratnost investice za zateplení domu při vytápění tuhými palivy

Jak spočítám roční úsporu za topení u svého domu? Přesnou úsporu vypočítat bez předchozích energetických propočtů bohužel nelze. Energetický audit, který je nutné znát, pokud chcete vědět jasná čísla, je dosti finančně náročný a dokonce mnohdy převyšuje cenu za izolaci stropu či střechy. Roční úspora za vytápění totiž záleží na několika kritériích, důležitou roli zde hraje velikost domu dále také, zda jeho technický stav odpovídá dnešním normám a na mnoha dalších faktorech. Vytápění objektů tuhými palivy je nejekonomičtější způsob topení. Naši zákazníci, kteří vytápí svůj rodinný dům tuhými palivy, uvádí u standardního rodinného domu úsporu za topení přibližně osm tisíc korun ročně. Úspora osm tisíc korun za vytápění je poměrně vysoká částka, kterou každý majitel domu ve své peněžence rozhodně uvítá. Zima je dlouhé roční období, takže kvalitní tepelná izolace se v každém případě majitelům domu mnohonásobně vyplatí. Tepelná izolace střechy či stropu Vám přináší celou řadu výhod a dle velikosti domu či objektu Vám přinese úsporu až třicet procent z nákladů na vytápění.

Proč je důležitá velikost domu

Tato otázka se přímo nabízí. Čím větší dům či objekt vytápíte, tím větší jsou náklady na vytápění, to je přímá úměra, kterou známe z matematiky, z tohoto faktu také logicky plyne, že čím větší je izolovaný objekt, tím více je možné díky tepelné izolaci ušetřit na vytápění, proto je velikost domu v boji šetření za energie tak důležitým kritériem.

Skvělé řešení pro každého zákazníka

Protože není možné zjistit přesnou úsporu za vytápění tuhými palivy u Vašeho domu, využijte zcela nezávazně službu, posouzení Vašeho objektu naším technikem, kterou Vám poskytujeme naprosto zdarma a také bez závazků.

Technik Vás po telefonické domluvě navštíví, navrhne individuální řešení pro každý typ objektu, vypracuje předběžnou kalkulaci vynaložené investice za tepelnou izolaci, dále také dle ročních nákladů na vytápění spočítá možnou úsporu. Máte li otázky, ptejte se, naši pracovníci Vám na veškeré dotazy velmi ochotně odpovědí.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: