Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Představení Machstav Granulate IS

Co je vlastně Machstav Granulate IS? Jaký má tento materiál vlastnosti? Materiál Machstav Granulate IS je výrobek k tepelné izolaci objektů, který si nechala naše společnost vyrobit na zakázku na základě podložených výzkumů a analýz. Jedná se o nejdokonalejší materiál, který je vhodný k zateplování objektů metodou, která se nazývá foukaná izolace. Svým uživatelům oproti jiným materiálům přináší velké množství výhod jako je například vyšší objemová hmotnost dále je také stálý po celou dobu užívání, nemění tvar, je nehořlavý a také odolný vůči vlhkosti.

Jak tento materiál vznikl?

Tento typ materiálu vznikl společným vývojem naší firmy a firmy Saint Gobain Isover. Materiál se vyrábí v továrně, která sídlí v Častolovicích ve východních Čechách. Naše společnost je však výhradním dodavatelem tohoto produktu v České Republice. Z čeho je složen Machstav Granulate IS? Tento skvělý materiál pro metodu foukaná izolace je postaven na bázi minerálního vlákna staveného čediče.

Na jaké typy staveb je produkt Machstav Granulate IS vhodný?

Machstav Granulate IS díky své vyšší objemové hmotnosti je zejména vhodný k aplikaci takzvaně „na volno“. Materiál je však dále vhodný také pro jiné typy konstrukcí. Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodná technika k zateplení devadesáti procent objektů. Vhodnost objektu však vždy po individuální dohodě s našimi zákazníky určí náš technik při nezávazné návštěvě, kterou naším zákazníkům poskytujeme zdarma.

V čem je Machstav Granulate IS lepší?

Pomocí foukané izolace a Machstav Granulate IS vytvoříme jednu souvislou vrstvu bez vzniku tepelných mostů, takže nedochází k žádným tepelným ztrátám. Tento materiál je velmi odolný a stálý, nesléhá se a je také nehořlavý. Proti konkurenčním materiálům, které jsou vhodné k metodě foukané izolace, má vyšší objemovou hmotnost a v neposlední řadě je tento materiál hydrofobizovaný, takže nedrží vodu ani vlhkost. Tepelná izolace pomocí Machstav Granulate IS je v porovnání s jinými technikami cenově velmi výhodná, jelikož tento materiál se dostane do všech prostor, které je potřeba vyplnit nevznikají žádné odpady či prořezy a nezbývá tak velké množství materiálu, který je nutný k vykrytí plochy u ostatních technik. S tepelnou izolací Machstav Granulate IS neplatíte za nepotřebný materiál!

Jako jediní v České Republice v současné době garantujeme svým zákazníkům objemovou hmotnost dodané izolace. Ostatní konkurenční firmy dodanou objemovou hmotnost svým zákazníkům negarantují!

Foukaná izolace Machstav granulate IS je velmi rychlá a také čistá metoda během izolačních prací mohou majitelé domu či objektu pokračovat v běžných činnostech. Střechu o standardní velikosti tepelně izolujeme během několika hodin a naprosto bez odpadů!

Spolu s odborníkem si zvolím nejlepší materiál a celkovou realizaci práce, ale co když bude dodaný materiál nekvalitní? Všechny společnosti zaměřené právě na termoizolaci nebo hydroizolaci pracují s materiály od velmi známých a prověřených firem. Váš starý dům nebo novostavba budou v těch nejlepších (a mnoha certifikáty jakosti oceněných) rukou.

Machstav Granulate IS ve spojení s foukanou izolaci je vhodná izolační metoda pro novostavby typu bungalov a také pro novostavby v pasivním standardu.

Proč bych měl zateplit svůj dům?

Tato otázka je velmi jednoduchá. Ceny energií bohužel neklesají, ale stále stoupají a v budoucnu tomu nebude rozhodně jinak. To je dost zásadní fakt, proč volit kvalitní tepelnou izolaci. Tepelná izolace Machstav Granulate IS Vám ušetří až třicet procent nákladů na vytápění.

Chcete výrazně snížit náklady na vytápění domu? Kontaktujte nás! Na nezávazné návštěvě navrhneme správné řešení tepelné izolace přímo na míru pro Váš dům.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: