Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Technické parametry Machstav Granulate IS

Materiál, jakým je Machstav Granulate IS přináší uživatelům mnoho skvělých výhod s nižšími nebo srovnatelnými náklady jako u ostatních materiálů, které jsou vhodné pro metodu foukaná izolace.

Tepelná izolace Machstav Granulate IS je nejen stálý, nehořlavý, ale také voděodolný materiál. Jako jediná firma na trhu garantujeme svým zákazníkům objemovou hmotnost izolace. Největší firmy na trhu objemovou hmotnost svým zákazníkům negarantují!

Technické parametry Machstav IS jsou skvělé

Co je Machstav Granulate IS? Je to tepelně izolační materiál, který je vyroben z čedičových vláken a je dále určen k aplikaci foukané izolace.

Základní deklarované technické parametry

Součinitel tepelné vodivosti lambda 0,040 Wm-1K-1
Objemová hmotnost 40-60 kgm-3
Reakce na oheň A1 (nehořlavý)
Slehnutí materiálu (střechy, stropy) Neměřitelné (menší než 1%)
Slehnutí materiálu v kolmých stěnách a příčkách je menší než 10%

Při dlouhodobých zkouškách, kterými Machstav Granulate IS prošel, byly ovšem zjištěny mnohem lepší vlastnosti. Zejména pokud jde o součinitel tepelné vodivosti – lambdu a to od 0,038 do 0,040 Wm-1K-1 při volném foukání a od 0,037 do 0,039 Wm-1K-1 při foukání do rámových konstrukcí (dutin) při zachování deklarovaných objemových hmotností.

Machstav Granulate IS je dobrou investicí

Machstav Granulate IS je odolný a stálý materiál, takže investice se mnohonásobně vyplatí. Návratnost vydané investice se majitelům vrátí nejpozději do pěti let, záleží však na velikosti objektu, který hodláme tepelně izolovat. Otázky typu Jaká izolace je pro můj dům nejúčinnější a jiné příbuzné otázky zodpovědí ochotně naši techničtí pracovníci.


Tepelná izolace naprosto bez odpadů

Foukaná izolace machstav Granulate IS je vhodným způsobem tepelné izolace až pro devadesát procent objektů. Žádáte tepelnou izolaci bez vzniku tepelných mostů? Pak je tu pro Váš naše foukaná izolace, kde po aplikaci nedochází ani k minimálním únikům tepla.

Při aplikaci není nutné vyklízet izolované prostory. Aplikace foukané izolace je jednoduchá, rychlá a naprosto bez odpadů. Neplatíte za přebytečný materiál, jako je tomu u jiných tepelně izolačních technik.

Kolik času potřebujeme na aplikaci foukané izolace Machstav Granulate IS

Jak jsme již řekli aplikace foukané izolace je rychlá. Nejprve je vždy nutné tepelně izolovat strop, protože pokud necháte izolaci stropu až na konec, nejenže dosavadní tepelná izolace nebude tak účinná, jak by měla, ale také si ve svém domě vytvoříte takzvaný „komínový efekt“ , kdy teplo uniká stropem ven. Teplo vždy stoupá od podlahy ke stropu, proto je na místě jako první variantu zvolit izolaci stropu. Tepelná izolace stropu je izolace s nejnižšími náklady a také s nejvyšší účinností, investice do tohoto typu zateplení se majitelům vrátí v nejkratším čase.

Foukaná izolace Machstav Granulate IS je vhodná nejen pro novostavby, ale také pro starší objekty, vhodnost vždy určí naší technici.

Proč dříve postaveným domům chybí tepelná izolace?

Tato otázka je naprosto na místě. Dříve postavené domy nebylo nutné tepelně izolovat, protože majitelé chovali domácí zvířata a tak jako dostatečná tepelná izolace postačilo, když majitelé na půdách uskladnili seno. Tepelná izolace také nebyla dříve nutná, protože ceny za energie byly v porovnání s dnešní dobou naprosto zanedbatelné.

V současné době je nám však jasné, že ceny energií porostou, takže řešení tepelné izolace je na místě. Šetřit teplem se vyplatí, bez kvalitní tepelné izolace to ale není možné. Chcete se v zimě ohřát a v létě naopak zchladit? Pak izolujte svůj dům s naší pomocí foukanou izolaci Machstav Granulate IS a ušetřete tak třicet procent nákladů na energie.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: