Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Proč volit tepelnou izolaci od nás?

Chcete kvalitní zateplení Vašeho domu v krátkém čase a za rozumnou cenu? Pak jste u nás rozhodně na správném místě. Jsme zde pro Vás od roku 1996. Rok 2010 byl pro nás převratným rokem, z fyzické osoby jsme se transformovali do podoby právnické osoby a od této doby působíme v oboru pod společností Machstav s. r. o. se sto procenty českého kapitálu. Zakladatelem a také jednatelem naší společnosti je pan Jiří Mach. Od počátku založení naší firmy působíme především v oblastech realizace a úspora energií, zateplování objektů dále se zabýváme stavbou hal s izolačních sendvičových panelů a samozřejmě i s klempířskými pracemi. Naším hlavním nosníkem v dnešní době je realizace zateplení objektů speciální technologií foukané minerální vaty. Pro naše nové, ale samozřejmě také stávající zákazníky jsme naší nabídku rozšířili o technologii foukané minerální izolace, nejenže se tak naše služby více ucelily, ale také jsme se posunuli o krok vpřed. Nabídka naší společnosti se neustále vyvíjí směrem kupředu. Na našich službách stále intenzivně pracujeme a naší nabídku neustále rozšiřujeme o novinky na trhu, abychom uspokojili nejen naše dosavadní, ale také nové zákazníky. V současné době rozšiřujeme naší nabídku nejen o další izolační technologie, ale také o produkty, které jsou zaměřeny na snižování energetické náročnosti budov.

Co Vám nabízíme v současné době?

V současné době je naše nabídka velmi obsáhlá, takže dokážeme uspokojit velmi mnoho našich zákazníků. Důležité však je, že s vývojem doby se zdokonalujeme také my, sledujeme pro Vás nové trendy v oboru a rozšiřujeme tak naší nabídku.

Čím se tedy zabýváme v současné době? Pokud bychom nabídku dosti zjednodušili, aby byla jasná všem naším zákazníkům, jde především o izolace podhledů, izolační práce, izolujeme také půdy, podkroví, podlahy a také panely. Naše firma je o krok dopředu oproti konkurenci.

Nabízíme Vám zcela zdarma službu posouzení Vašeho domu či objektu naším zkušeným technickým pracovníkem, který posoudí stav objektu, dodá Vám kalkulaci, abyste získali přehled o tom, s jakou investici při zateplení domu je nutné počítat. Naši pracovníci Vám také navrhnou individuální řešení zateplení Vašeho objektu. Máte otázky, které Vás zajímají? Ptejte se! Naši pracovníci Vám rádi poskytnou odborné rady.

Kde nás najdete?

Naše firma sídlí v Dobroníně na Vysočině v bývalém okrese Jihlava. Díky této strategické poloze jistě nikoho nemůže překvapit, že působíme po celé České republice. Jsme zde tak pro všechny zákazníky bez výjimky.

V čem jsme jiní?

Nabízíme komplexní služby v aktuálních dotačních programech. Kdo jsou naši zákazníci? Všichni, kteří mají zájem o kvalitní tepelnou izolaci tvořenou profesionály. Mezi naše zákazníky patří také majitelé rodinných a bytových domů, velké společnosti v průmyslu a v zemědělství dále také majitelé drobných živnostenských provozoven – prodejny, dílny, sklady. Chcete topit a výrazně ušetřit? Staňte se naším zákazníkem. Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku s posouzením Vašeho domu či objektu. Pro naše zákazníky provádíme také bezplatně poradenskou činnost v oblasti úspor, nákladů na vytápění objektů spojenou s návrhy na řešení včetně kalkulace nákladů na realizaci.

Našimi obchodními partnery jsou odborníci ze stavbařského sektoru. Heslo, kterým se řídíme, jsou nejen spokojení zákazníci, ale také kvalitní a komplexní služby.

Cílevědomost naší firmy přináší jasné a prokazatelné výsledky

Naše společnost je největším odběratelem izolačního materiálu pro foukanou technologii od jednoho z největších světových výrobců izolačních hmot ISOVER v celé České republice.

Jsme také jeden z největších odběratelů izolačních panelů od společnosti KingSpan z Hradce Králové.

Pro izolování používáme pouze a jenom materiály, které mají všechna nutná povolení, certifikace, prohlášení o shodě, technické listy.

Jako jediní na českém trhu garantujeme svým zákazníkům v současné době dodanou objemovou hmotnost izolace. Dokonce ani největší a nejznámější společnosti v oboru vám toto negarantují!

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: