Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Kvalitní izolace šetří Vaší peněženku

Chcete ušetřit na energiích více než kdy dříve? Nebaví Vás pouze nečině přihlížet faktu, jak Vaše draze zaplacené teplo utíká bez užitku ven? Chcete mít v domě teplo a ještě ušetřit? Pak jste navštívili naše stránky velmi správně. Kvalitní izolaci Vašeho domu vyřešíme za Vás! Možností jak vhodně izolovat Váš dům je více, proto každého našeho zákazníka navštívíme přímo v místě bydliště a poté navrhneme správné řešení tepelné izolace na míru každému domu.

Vlastnosti foukané izolace

Než začneme řešit úsporu tepla, je nejprve dobré zodpovědět několik základních otázek. Je tento typ izolace vhodný pro náš dům? Co je vlastně foukaná izolace? Co mi její vlastnosti nabízí? V čem je lepší než jiné materiály? Foukaná izolace přináší mnoho skvělých výhod, které uživatelé domu jistě mnohonásobně ocení. Jako foukanou izolaci označujeme způsob, kdy se aplikuje izolační hmota na místo určení pomocí foukacího stroje. Tento způsob izolace je vhodný téměř pro každý dům nejen pro jednoduchou konstrukci, ale také pro složité typy. Mezi skvělé vlastnosti patří například jednoduchá a rychlá aplikace bez výrazných zásahů do konstrukce. Po aplikaci nejenže eliminujeme vznik tepelných mostů, takže nedochází k tepelným ztrátám, ale také po aplikaci nezbude žádný odpad a ještě z Vašeho domu nevznikne během našich prací staveniště.

Úspora a návratnost

Foukaná izolace je poměrně levným a rychlým způsobem zateplení. Návratnost investice po zateplení klasického rodinného domu lze očekávat během pěti let. Vydaná investice se poměrně rychle vrátí a po zateplení střechy ušetříte až třicet procent tepla. Trápí li Vás vznik obtěžující a nepříjemné plísně, pak Vám kvalitní tepelná izolace pomůže i v tomto ohledu.


Co Vám přináší naše tepelná izolace

Tepelná izolace je správnou volbou pro každý objekt

Kromě rodinných a bytových domů se také naše firma zaměřuje na zateplení například komerčních budov, škol, školek či na ostatní budovy. Kvalitní izolace se Vám vždy do několika let vrátí. Možnou návratnost Vám spočítáme vždy individuálně pro každý objekt. Samozřejmě zde záleží na velikosti budovy a na možnosti zateplení. Nejrychlejší návratnost a nejmenší investicí je zateplení stropu či střechy, protože přes strop či střechu uniká nejvíce tepla i když tento fakt nemusí být na první pohled patrný.

Rozhodli jste se, pro zateplení Vašeho domu či budovy? Kontaktujte nás! Po dohodě Vás navštíví náš technik, který na místě zhodnotí nejen stav Vašeho objektu, ale taky navrhne individuální řešení zateplení přímo pro Váš dům či objekt. Odborné konzultace poskytuje naše firma zcela zdarma a bez závazků. Jsme zde proto, abychom navrhli pro Váš dům správné řešení tepelné izolace a také Vám pomohli ještě více ušetřit za energie. Kvalitní izolaci neopomínejte, protože je to skvělý způsob, jak šetřit na správném místě! Doby, kdy jsme tepelné úniky nebyli nuceni řešit, jsou již dávno pryč a při zvedajících se cenách energií je tato investice správnou volbou.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: