Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Šetřete s foukanou izolací

Připadají Vám ceny za energie příliš vysoké? Nelíbí se Vám vysoké roční faktury za energie? Pak to změňte! Nechte si zateplit Váš dům a ušetřete tak až třicet procent za teplo. Při dnešních stále se zvyšujících cenách za energie není na kvalitní izolaci nikdy pozdě. Čím dříve si však necháte dům zateplit, tím dříve šetříte. Takže zbytečně nečekejte!

Ceny foukané izolace

Ceny se odvíjí dle objektu, který se rozhodnete zateplit. Záleží zde na několika faktorech například na velikosti objektu nebo na stavu objektu. Po domluvě Vás přímo v místě kde se dům nachází, navštíví náš technik, který zhodnotí nejen technický stav, ale například také stáří a poté zhodnotí a vypočítá předběžnou kalkulaci a vy tak budete vědět s jakou investicí počítat. Náklady na foukanou izolaci jsou srovnatelné s jinými izolačními materiály. Na zateplení Vašeho domu lze využít také některých státních dotací, které dotace jsou vhodné přímo pro Váš objekt, Vám poradí naši zkušení technici.

Proč volit k zateplení foukanou izolaci

Velkou výhodou je možnost zateplení půdy za plného provozu bez zbytečných odpadů a bez vzniku tepelných mostů, kdy nedochází ani k minimálním tepelným ztrátám. Tato izolace také neškodí životnímu prostředí, což potěší mnoho z nás. Proč nedochází k tepelným ztrátám u foukané izolace? Foukaná izolace je jemné vlákno, proto se dostane do všech koutů a tak skvěle vyplní prostory mezi trámy a proto je dosaženo maximální izolace. Další výhody tohoto typu zateplení je dokonalá účinnost a malá časová náročnost. Za zmínku také v neposlední řadě stojí, že tato izolace je nehořlavá. Trápí li Vás nepříjemné plísně i v tomto případě pomůže tepelná izolace. Při zateplování Vašeho domu Vám nenarušíme běžný chod domácnosti. Tepelná izolace je pro Váš dům správná volba.


Vlastnosti foukané izolace

Cena za izolaci domu

Proč nelze určit přesnou cenu? Jednoduše, protože každý objekt či dům je jiný nejen velikostně, ale také je stavěn z rozdílných materiálů a má jinou stavbu konstrukce. Objekty či domy jsou také různého stáří a jinak udržované. Od tohoto faktu a ještě mnoha dalších kritérií se poté odvádí konečná cena za tepelnou izolaci, proto je potřebná návštěva našeho technika, který Vám další nezbytné informace vysvětlí přímo na místě. Ke správně fungující tepelné izolaci se také využívá několika materiálů. Správnost a také vhodnost materiálu pro tepelnou izolaci posoudí naši technici a navrhnou řešení pro Váš dům přímo na míru.

Vhodné řešení nalezneme vždy

Co mám dělat, pokud nemám v nejbližší době čas na návštěvu Vašeho technika, ale přesto bych předběžnou cenu chtěl/a vědět? Nezávislé zhodnocení Vašeho domu probíhá zdarma, ale hlavně nezávazně. Naši technici se přizpůsobí Vám. Skvělou alternativu ke zjištění předběžné ceny Vám naše firma nabízí také. Stačí, pokud nám emailem pošlete projektovou dokumentaci od objektu, který plánujete tepelně izolovat. Dle této projektové dokumentace poté zpracujeme návrh řešení i s cenovou kalkulací. Naši technici Vám veškeré nejasnosti rádi vysvětlí a také poskytnou vhodné rady.

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: