Foukaná izolace a granulate IS Foukaná izolace - last minute výprodej
777 926 425777 926 425722 689 388722 689 388
Foukaná izolace, zateplení střech a stropů od společnosti Machstav, s.r.o.
Granulate IS a foukaná izolace plochých střech Minerální Granulate IS Zateplení střechy Zateplování rodinných domů
Využití foukané izolace MACHSTAV Granulate IS v domech s "plochou" střechou.CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE
Tuhá paliva- 8.000 Kč

Úspora za tuhá paliva všech objektů s velmi rychlou návratností a roční úsporou za celkové vytápění.

Plyn- 12.000 Kč

Úspora za vytápění plynem, s rychlou aplikací a návratností vynaložených nákladů na realizaci, roční zhodnocení.

Elektřina- 16.000 Kč

Úspora za elektřinu se Vám vrátí do 3 - 5 let, výborná investice bez tepelných ztrát a bez nutnosti energetického auditu.

Tepelná izolace je kvalitní a stálá

Foukaná izolace má oproti ostatním materiálům velké množství skvělých vlastností, pro které si získala velkou oblibu mezi majiteli rodinných domů či ostatních objektů. Zateplení domu foukanou izolaci je nejen levná forma zateplení, ale také stálá a dlouhodobá, jako velký klad vidím také fakt, že díky aplikaci foukané izolace eliminujeme vznik tepelných mostů.

Dotace na zateplení domu

Aplikace této tepelné izolace je velmi rychlá, samozřejmě však záleží na velikosti objektu, který tepelně izolujeme. Investice nutná k zateplení běžně velkého rodinného domu má návratnost do pěti let. Chcete zateplit Váš dům, ale nemáte dostatek financí? Nevadí! K zateplení lze využít některou formu z nabízených státních dotací.

Aplikace tepelné izolace

Po domluvení schůzky Vás navštívíme s naším technikem, který posoudí stav objektu a také určí s kterou formou tepelné izolace je potřeba začít. Odborná konzultace s naším technikem probíhá zdarma a zcela nezávazně. Máte dotazy? Ptejte se! Naši technici Vám ochotně odpovědí na Vaše případné dotazy, také Vám předběžně vystaví kalkulací, abyste předběžně věděli s jak vysokou investicí je potřeba počítat. Foukaná izolace se na dané místo aplikuje pomocí stroje s hadicí, kde dochází k rozmělnění hmoty a foukáním se hmota postupně aplikuje na předem určené místo.

Jak rychle lze zateplit dům?

Na takto položenou otázku nelze jednoznačně odpovědět. K posouzení objektu je nutná návštěva našeho technika, protože každý objekt je jiný a zateplení každého konkrétního domu probíhá vždy individuálně. Určité části domu lze však předběžně odhadnout jako například strop zateplení stropu o velikosti 100 m2 probíhá běžně během tří až čtyř hodin. Skvělý je hlavně fakt, že po aplikaci foukané izolace nezbývají žádné odpady, ani se Váš dům nepromění ve staveniště. Při zateplení střechy se můžete během našich prací věnovat běžným pracím nebo komunikovat se svými přáteli u odpolední kávy.

Je nutné zateplit všechny části domu najednou?

Není! Samozřejmě pokud chcete ušetřit co nejvíce, je dobré zateplit celý objekt kompletně. Kompletní zateplení však není podmínkou a je možné izolovat objekt postupně. Nutné však je myslet na to, že je vždy nutné zateplit nejprve strop. Proč strop? Je to jednoduché! Pokud totiž zateplíte nejprve stěny a až poté strop, nejenže stropem uniká nejvíce tepla, které může dosáhnout až třiceti procent, ale také Vám ve Vašem domě vznikne takzvaný komínový efekt a zateplení stěn nebude fungovat naplno, protože teplo má možnost pronikat ven.

Na co je nutné při zateplení objektu dbát?

Pozor byste si měli dát na několik věci. Především je nutné kontrolovat u foukané izolace objemovou hmotnost. Některé podvodné firmy objemovou hmotnost šidí a tak se stává nejen to, že izolace Vašeho domu není jednak kvalitní a konečná úspora nedosahuje takových čísel, se kterými jste počítali. Tepelná izolace také není tak stálá, protože není provedena správně.

Co Vám nabízíme my?

Úspora energií je v dnešní době velmi důležitá, protože ceny stále vzrůstají a do budoucna tomu rozhodně nebude jinak. Na izolaci domu není nikdy pozdě, ale platí však, že izolaci domu se nevyplatí odkládat, protože čím dříve začnete šetřit, tím lépe!

Granulát IS se hodí pro:
Nechte si ZDARMA a nezávazně prohlédnout Váš objekt kdekoliv v ČR od našich specialistů Machři na foukanou izolaci
  • Kolik Vám ušetří foukaná izolace?
  • Jak je časově náročná?
  • Na kolik Vás foukaná izolace vyjde?
  • Proč chtějí lidé izolaci od nás?
Pokračujte zde »
Zateplení domu

Začněte včas řešit nevyhovující nebo dokonce špatný stav Vaší nemovitosti. Zateplení domu je tu pro Vás. Nenechte rychlým tempem snižovat jeho užitné vlastnosti a vyvarujte se výrazně rostoucím budoucím nákladům na jeho provoz.

Zateplování nemovitostí je hitem poslední doby, díky němuž budete realizovat tepelné úspory až 60 %. Ceny paliv a energií rok od roku stoupají. Ušetřete ročně na výdajích za energii až několik tisíc a zateplete si plášť své budovy. Každý přeci chceme snížit energetickou náročnost našeho domu a ušetřit tak náklady na vytápění za izolace stropu.

Preferujte kompletní zateplení před částečným

Pokud se rozhodnete zateplovat, tak rozhodně kompletně, nikoliv jen částečně, neboť dosažený efekt ze zateplení by nebyl úplný.

Novinky: